Reproduktory 2.0. do 1000 Sk

poradte mi prosim vhodne 2.0 reproduktory pre moj pocitac. Intel pentium 2,2 GHz, 2 GB RAM, vista premium, HDD 32O GB, VGA Gigabyte 2600 XT, zvukova karta creative Sound blaster SE bulk. reproduktory chcem na pocuvanie radia cez internet, chatovanie, skype.obcasne pripojenie sluchadiel.poradite mi? dakujem.

Odpovědi na otázku

Ano, mile rad. Osobně vlastním Genius SP-HF 1100X a po otočení výšek hrajou suprově za ty prachy www.alfacomp.cz ... a ted se dokonce dívám že mají už novější model do kterého bych šel Genius SP-HF 3000A hnědo-černé www.alfacomp.cz ...

Bych řek, že za 1000 Sk si toho dnes už moc nekoupíš.