» Poradna » Mobily

Reproduktor telefonu hraje z jedné strany

Dobrý den, poradíte mi, prosím, jak nastavit mobilní telefon značky Redmi (aktuálně mám Redmi Note 11S), aby mi hrála obě dvě sluchátka?Zkoušela jsem k telefonu připojit čtvery sluchátka (drátová, přes Bluetooth) a vždy mi hraje pouze pravá strana. V ostatních zařízeních sluchátka "hrají do obou uší". Zkoušela jsem telefon připojit i v autě a také hraje pouze z pravé strany. Mám druhý telefon Redmi Note za sebou a u prvního se mi to stalo také, ale až po nějaké době. U stávajícího je to hned od prvního spuštění. Původně jsem si myslela, že je to sluchátky, nebo tím, že se telefon rozbil, ale je to i u nového. Moc díky za vaše rady a tipy. Fajn denGabča

Odpovědi na otázku

Reklamace, tohle se nijak nastavit nedá.

Tovární reset mobilního zařízení.

v nastaveniach dostupnosti je vyváženie zvuku v strede? keď to robí na novom hneď od spustenia tak sa možno zo starého preniesli tieto nastavenia a chyba teda nemusí byť v zariadení ale v nastavení..