» Poradna » Mobily

Reproduktor co prehrava z USB

Zdravimhledam reproduktor ktery umi prehravat MP3 z USB. Idealne je napajen z baterie nebo z klasicke microUSB nabijecky. Po vsunuti USB prehrava hudbu. Hledam neco levneho, jen nevim pod cim to mam hledat. Porad mi najde jenom bluetooth reproduktory a to nechci. Dekuji za typ a radu.

Odpovědi na otázku

A co nebýt líný a hledat pořádně? Pár kliků a hleďme:https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/technaxx-musicman-343x/

... a nebo tohle:https://www.alza.cz/bose-soundlink-mini-ii-ca... Levný to sice není vůbec, ale hraje to fakt fakt luxusně (včetně nedunících čistejch basů).

Keď Bose Soundlink Mini II hraje luxusne, tak potom ako hrajú Marshall Acton/Kilburn, keď sú lepšie hodnotené ako tento konkrétny Bose?

A proč nechceš bluetooth? A levné je pro tebe co?

Vždyť píše, že mu to hledá jen to co nechce. Já bych se teda osobně taky přiklonil k bt repráku, do něj taky můžeš strčit flešku a je to pohodlnější. Já ho mám a neměnil bych.

Když to má ocásek k USB netřeba napájení. Teda u nějakých levných plastových repráčků. U něčeho většího už by to asi chtělo.. ale to by nestačily baterie ;)...Jinak je Vám jasné, že ten USB reprák se prakticky objeví v systému jako nová zvukovka atd.. -> a tedy ty MP3 bude přehrávat váš počítač, nikoliv reprák....

Třeba tyhle. https://www.amazon.com/Logitech-S150-Speakers-Di... v čechách vyjdou o něco dráž

Takže pokud má naprd repráky v noťasu, bude mít naprd muziku i z externího repráku? To si moc nepomůže. Kort bednama z amazonu. Já teda nevim jak moc je to kvalitní z amazonu, ale pořád ho mám zafixovanej jako ali nebo něco takového.

:o) vlastně nemáte pravdu ani v jednom...- právě těmi externími USB repráky ty původní (naprd v notesu) obejde. Bude to hrát z těch "novejch".- ať už je amazon co je - tak rozhodně není ali :) - navíc jsem neposílal nějaký noname, ale Logitech, což není úplně marná značka (za ty prachy, docela dost muziky).... Nebojte se přehodnocovat svoje fixace a názory ;)

BTW... amazon má sklady, narozdíl od Aliexpresu i v ČR a zaměstnává tady pár tisíc zaměstnanců, takže proč jim nějakou tu zlatku nepřihodit? Je to obchod jako každý jiný (eshop) - jen sakra větší....

Tak to jsem to celé špatně pochopil :) Rozhodně jsem váš příspěvek nehejtoval jen jsem se doptával. A taky jsem neřek, že je Amazon to samé jako ali, jen, že mě to tak vždy přišlo – zkušenosti s nima nemám. No nicméně stále si budu stát za tím, že na zakladatelův problém by se bezdrátový hodil ;)