» Poradna » Ostatní

Repro se subwooferem

Koupil jsem si Vaše repro se subwooferem a bohužel mám obavy, že jsem naletěl. Regulace hlasitosti je totiž na subwooferu zezadu a protože uživatel často potřebuje hlasitost regulovat, nezbyd mu, než tuto sestavu zřejmě vyhodit. Regulace hlasitosti přes Windows je sice možná, ale není tak rychlá a jednoduchá, jako knoflíkem. Proč vůbec Vaše firma takovou sestavu prodává? Prosím o laskavou odpověď e-poštou. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Kupovat si jakekoliv AUDIO zarizeni a nevyzkouset si ho pre nakupem je pekna blbost.Pokud ho koupils pres eschop tak ho muzes do 14dnu bez udani duvodu vratit.