» Poradna » Mobily

Repro bzuci

zdravim,mam k pocitaci pripojeny "repraky" genius 5.1 home theater (nejsem zadnej audiofil a na hry mi to bohate stacilo). Tedka se mi obcas stava, ze subwoofer strasne "bzuci", zatim vzdycky stacilo do nej prastit a on prestal, takze to neni zpusobeno nejakym rusenim, ale spis problem v elektronice... je mi jasne, ze opravovat to nema asi smysl, ale spis mi jde o to, jestli to neni nebezpecne... jestli tam treba nedochazi k nejakemu zkratu... abych se jednou nevratil do vyhoreleho bytu :)Diky

Odpovědi na otázku

Pokud to po nárazu přestane, jde o studený spoj, nebo rozsypávající se konektorovou zásuvku, ale nejspíš oboje současně.

ono to zacne bzucet i kdyz k tomu neni nic pripojenyho, takze spis ten studenak... byt to mensi tak to dam zapect do trouby jako grafiku :)

já tyhle křáp raději vypínám síťovým vypínačem, co je vzadu. Resp. vypínal jsem než jsem si pořídil "inteligentní" prodlužovák, co umí po vypnutí PC vypnout i krámy okolo.

Možná se tam usídlil včelí roj. Nebo např. já po vypití litru rumu taky "bzučím".

Proc by to nemelo smysl opravovat? Pokud mas sikovneho kamarada elektronika, zkus jej pozadat o pomoc. Pro nej to bude prace na hodinku a nejvic prace bude mit s rozebranim a slozenim zarizeni.