» Poradna » Mobily

Repráky

Ahoj,chtěl bych si pořídit nějaký repráky 2.1. Připojil bych si to na stole k laptopu, na kterém často poslouchám v pozadí hudbu a vestavěný repráky škoda mluvit...Rád bych kdybyste mi třeba doporučili nějaký ucházející model, moje představa by byla jak jsem psal sestava 2.1 a cenově bych se rád vešel tak někde mezi 1000 až 1500 kdyby to bylo reálný... nepotřebuju uplně super autentický zvuk nebo dobré jméno, ale zas nechci nějaký levný krámy, který nehrajou o moc líp než co mám teď.

Odpovědi na otázku

Nepotřebují napájení,vše z USB.Nezabírají místo.Lze připojit Telefon nebo Mp přehrávač.Perfektní zvuk ve stereu a vyzařování zvuku vytváří prostorový efekt.Mám k notebooku,spokojenost 100%.http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/logitech-z-305/

Pokud chceš zdrojovou část notebooku upéct, připoj repráky se výkonovým zesilovačem na napájení z USB! Opravdu genitální nápad. Pro jakžtakž poslouchatelný zvuk potřebuješ napájecí napětí pro koncový zesilovač alespoň 18 V a USB port má s bídou 5!

Přečti si něco o tom.Tyto repráky mají výkonový zesilovač??????Než napíšeš hlouposti,nedívej se jen tak letmo na foto a čti.Podle Tebe každé tranzistorové rádio je na 220 V/18 V !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jako kluk jsem se nastavěl něco zesilovačů,Ty mě budeš udělovat rady.

Každej chytrák s mínusem by si měl něco přečíst o kvalitě zvuku přes USB a 3,5 jackem , pak dávat mínusy.Nehledě na osazení novým typem ozvučnice,na který tyto umělohmotné kreace,zde navrhované nemají ani náhodou.Poslechnu a potom kritizuji.

Perfektní zvuk? http://www.svethardware.cz/art_doc-848310017B391421C... Ale tazatel píše, že chce poslouchat hudbu. Takže daleko vhodnější a za velice dobrou cenu bych vzal klasikuhttp://interlink.tsbohemia.cz/modecom-reproduktory-mc-h... Ten odkaz je již v jiném podobném dotazu.javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new WebForm_PostBackOptions("ctl04$1074_1029$ctl00$lbtnSave", "", true, "", "", false, true))

nic lepsiho za dane penize zrejme nenajdeshttp://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/philips-spa5300/