Repráky nefungují a praskají

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu ohledně mých beden. Najednou prostě přestaly fungovat. Když jsou zapojené v síti a v počítači, jediný zvuk který vydávají je krátké prasknutí, kdykoliv např. kliknu na jezdec ve směšovači hlasitosti nebo dám nějaký jiný povel, který normálně vydává zvuk. To samé prasknutí se ozve, když je vypojím z počítače, zapojím do sítě nebo zhlasím. Když je ztlumím, praskání se, zdá se, neozývá. Jsou normálně zhlasené, povolené a nastavené jako výchozí zařízení, ale v okně pro správu zvukových zařízení ve Windows 7, jak je vedle každého zařízení takový ten zelený sloupeček, který vyběhne nahoru kdykoliv se má ozvat zvuk, tak ten nahoru neběhá a je jen šedý (omluvte můj velmi amatérský a kostrbatý popis).Co bych mohla všechno vyzkoušet, aby zase hrály?Děkuji za váš čas <3

Odpovědi na otázku

Zapojené v sítí ? To nechápu.Co zkusit se vrátit k bodu obnovení kdy bylo vše funkční ?<3

Hmmm a co je skusit zapojit třeba do telefonu. Případně si stáhni přes unetbootin Ubuntu a poznas. Pak jiné ovladač a případně reinstalace win nebo co vlastně máš za os. Taky bych prubl napíchnout nějaká sluchátka.

Nojo sakra, že mě to nenapadlo. No, tak v telefonu nehrají. Je po nich?

Co asi? Max je můžeš rozruchat pokud tam najdeš nafouknute kondenzátory tak je nech od někoho vyměnit, viz. Google nafouknuty kondenzátor. Součástky jsou skoro zadarmo, takže jde dřív o to co si řekne za práci. Jinak kup raději nové.

Nejlépe ozkoušet někde jinde... Jinak nevím kde je to zapojeno a vlastni ani jak.. Někteří to taky ženou přes USB.

Ahoj, nejdřív bych reproduktory zkusil zapojit do jiného PC. Nevím, přes co je zapojujete, ale předpokládám, že přes klasický 3.5 mm jack přímo do integrované zvuk. karty. Pokud nepojedou ani v jiném PC, tak je asi po nich (kondenzátory, ale může být také zlomený některý kabel). Pokud ano, tak nejlépe zkusit na původním PC spustit live DVD Linuxu (např. Ubuntu) a zapojit a zapnout je. Jestli budou funkční i zde, tak není závada ani v repro., ani v PC. Takže asi nejlépe přeinstalovat Windows.