» Poradna » Mobily

Reprák bez drátů

Ahoj, taky už jsem propad bezdrátové módě. Sháním momentálně reprák. S dosahem okolo 10m a cenou do 1800,- ne ali, ebay, apod díky za pochopení. Poraďte prosím :)----

Odpovědi na otázku

Vyber si https://prenosne-reproduktory.heureka.cz/ - a příště nebud líný pogooglit.

Dík za reakci, nejsem línej googlit. Jasně, že jsem googlil, ale co ti dá víc, než když ti někdo řekně osobní zkušenost.

V tom případě je lepší si vygooglit nabídku a u zboží si přečíst uživatelské recenze. Určitě jich najdeš víc, než v PC poradně ;)

To je zajímavý, tuhle poradnu pročítám už nějakej ten pátek a skoro vždy tu někdo poradil.

Jenomže každý má zkušenost většinou jen s tím, co má sám. A pokud je s tím spokojen, tak to bude vychvalovat, ale nějaké srovnání Ti nedá. Proto udělej to, co ti radí JackBrno. Já Ti dám jeden odkaz http://avmania.e15.cz/testy a hledej.

No vždyt o tom mi jde. A ne každý má přece dobrou zkušenost s tím co má, ne? Pokud by napsalo více lidí něco k tématu tak by to k porovnání stačilo.

Projděte si to množství thread-ů co tu vzniká každý den. Mrkněte se jaká skupina tady pořád dokola diskutuje a jak kvalitní nebo nekvalitní jsou jejich odpovědi a budete mít jasno. Mnohem lepší představu budete mít (ale to pochopitelně bolí) si přečíst tunu recenzí (u nás i v cizině) na různé produkty a udělat si vlastní názor. A možná Vám pak dojde, že za těch úžasných cca. 2k kč koupíte raketoplán i s osádkou co Vás dopraví na Mars a zpět. Protože takto to v Hi-fi prostě chodí, nebo ne?

A co ti brání? Proč to má někdo hledat za tebe?

Protože je línej a vych-c-anej.

Já mam třeba street od lamaxu. Jsem s nim spokojenej po veškerých stránkách. Když už teda chceš nějakej názor slyšet. Jeslti ti to něco dá, toť otázka.

No tak aspoň vím po čem koukat mám a po čem ne. Napsal bys mi jak je to s dosahem?

No já s dosahem problém nemám, nebo nevim jak to myslíš, ale doma ani venku jsem s tim problem nikdy neměl.

v rámci bytu ti ty bluetooth repráčky asi v pohodě pojedou. Pokud by sis představoval přenos bůhvíjak na dálku, tak s tím nepočítej.

Proč si nenajdeš nějaké testy, tam je alespoň nějaké porovnání a zhodnocení.Třeba http://avmania.e15.cz/7-tipu-na-kvalitni-prenos... nebo http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/bezdratov... Určitě toho najdeš spoustu.

Vždyť jsem psal, že jsem po recenzích koukal a pročítal !! Napíšu to tedy znovu chtěl jsem slyšet někoho osobní názor a jediný Louha to pochopil.

A kdyby Louha narazil na vadný kus, napsal, že není spokojen, tak opět znáš pouze jednu subjektivní nicneříkající informaci bez jakékoliv návaznosti.

No tak bych už aspoň věděl, že ten například nebrat. Ale zrovna na ten Street jsem si zjišťoval více a mám ho objednaný, takže to zas tak zbytečný výkřik nebyl.