» Poradna » Ostatní

Repeater WIFI

Dobrý den, koupil jsem na Aliexpressu levně za 9USD repeater , doufám , že to píši správně.No zkrátka zesilovač WIFI pro PC. Je u něho anglický návod , bohužel neovládám. Po zapojení do zásuvky se objeví jako další sít bezdr.pod názvem WIFI -repeater , ale mám takový dojem , že se musí něco nastavit dál , ale nevím jak , na to . Je tam přiložen i krátký kablík RJ 45, to vůbec nevím , k čemu je, Můžete mi někdo poradit na :lomsky.alexander@mybox.cz Ze zadu je i heslo -admin a default IP. Budu Vám moc povděčen..

Odpovědi na otázku

Nezlobte se na mě, ale proč si tedy objednáváte z Ali, když neumíte anglicky? Těžko radit, když ani neuvádíte značku či aspoň fotku toho zařízení. Zkuste návod prohnat překladačem, to by mělo stačit k pochopení nastavení, pokud nejste úplná "lama". Nebo pohledejte obdobný repeater na našich eshopech, určitě najdete i návod.

Nikdo neví, cos to koupil za krám. Takže ho zahoď a kup něco normálního s českým návodem.

Vzhledem k zanedbatelne cene je nejrozumnejsi reseni nepouzit a vyhodit.Pokryti signalem vyresit pomoci wifi pristupoveho bodu, ktery bude ze zbytkem site komunikovat pomoci kabelove site. Vetsina, hlavne jednopasmovych opakovacu funguje spis jako rusicka.

Nechápu, že si něco takhle objednáváte, a nejenže tomu nerozumíte, ale ani neumíte anglicky. A repeater za 9USD je popis jako noha.A především repeater je ten nejblbější způsob rozšíření sítě.

Ten kablík je nejspíš k připojení k PC pro nastavení, možná k routeru jako AP. Nenech se odradit, přelož návod

No, musí se tam nastavit, aby to fungovalo jako repeater té "původní" sítě. Ovšem, jak to nastavit, je věštění z křišťálové koule, bez toho návodu.

Moc nešpekuluj, nehledej návod a natáhni kabel. Stejně to takhle skončí. Jenom si ušetříš peníze, starosti, rozčilování a čas.A v získaném volném čase se můžeš naučit alespoň základy angličtiny.

Dobrý den, no zase úplná lama nejsem , je mi sice 69let , ale Aliexpress se dá přepnout do dokonalé ruštiny a zde už rozumím na 75% , z ruštiny a němčiny jsem maturoval , jednoduše jsem se zákl. věci na PC naučil sám, nejvíc používám net. No myslel jsem to dobře , abych měl i třeba na mé terase silný signál, mám tam jen jednu čárku.Zde repeater stojí hodně peněz, třeba myši bezdr. za 1,7USD nebodatové kablíky od 0,65USD mi slouží dobře. Nedávno mi odešel kablík datová k fotáku -zase jiné USB , no u nás prý stojí 200kČ , já ho pořídil v Alli za 0,98USD.Co moc nedoporučuji , jsou nabíjecí neznačkové AA a AAA články.Zkouším i SD kartu 32Gb , až mi dojde , otestuji...No je to WIRELLES N repeater, je tam uvedeno i MAC číslo a PIN , pak S/N, default IP, user/password: admin. Zasouvá se do zásuvky , má kolíky EU , žádný adapter US/EU není třeba. Návod někde mám ten anglický , myslel jsem , že mi někdo z hlavy poradí , abych nemusel traslatorem překládat.Ještě k tomu ALLI , v PC nebyla WIFI karta , takže jsem rovněž si sehnal WIFI kartu ve formě USB a úspěšně nainstaloval , výdaj tuším kolem 70Kč na naše...

Jak ti proboha může někdo poradit, když nevíme, co jsi koupil?

Každopádně platí, že těžko radit, když ani neznáme o jaký repeater jde. Repeatery obecně nejsou doporučované. Na druhou stranu musím říct, že sám jej používám jako takové provizorium, kdy občas potřebuji internet na terase. Popravdě, jakákoliv kabeláž by byla poměrně složitá, byť ne nemožná. Ale mám asi na půli vzdálenosti do AP, kde je ještě poměrně dobrý signál, ve spínané zásuvce s vypínačem repeater, taktéž za pár dolarů a světe div se - ono to funguje. Bylo to takto vymyšleno jako provizorium, ale už to tak mám asi dva roky a ještě jsem se nerozhoupal to vyřešit jinak. Inu - kovářova kobyla. Instalaci si nepamatuju, ale dle stručného angl návodu to klaplo poměrně rychle a napoprvé. Zkus to prohnat tím překladačem.

Já podobný repeater mám a ono to funguje, tak víceméně, samozřejmě kabel je kabel, ale na prodloužení wifi na pergolu to stačí. Jenže holt se to nastavuje různě, takže bez návodu nedokážeme pomoci. To co mám já, funguje tak, že se člověk připojí k té wifi síti, co dělá router, otevře webovou stránku na výchozí adrese repeateru, tam si vybere svou wifi, zadá do ní heslo a ono se to restartuje a po opětovném startu to vytvoří novou wifi se jménem mojewifi_ext a stejným heslem.

Ano, už si to vybavuju, takto jsem to dělal i já. Stejně se konfigurují i ty levný wifi kamerky apod.

Nejak nemam sil to cele cist. Ale dejme tomu ze je to jiz nastavene. Tj. staci znat ip a masku te srandy a na pc nastavit sitovce rucne jinou ip z tohoto rozsahu. Pak se pripojit na ip te srandy pres prohlizec. Pak bych te krabce nastavil volnou ip mimo dhcp a masku (branu to znat vlastne ani nepotrebuje), pripojil se tou hrackou na stavajici sit. Takto by to melo fungovat, s tim ze nini od veci se podivat na nastaveni zabezpeceni te site co to vytvari, ta je nezavysla na wifi co prijima, takze muze bit i bez zabezpeceni.¨Opakovac je rusicka a pokud uz se nekam dava, tak tam kde chytne pouzitelnej signal (tj ma to nejake stabilni datove tok, latenci a nepadato), jinak za smradlave stoji i ta wifi co to siri.opakovac neni zesilovac, proste to prijme analogove vysilani, na zaklade prihlasovacih udaju do site rozkoduje a tahle data to posle na to same wifi zelezo, ktere je odvisila jako dalsi wifi si, k zadnemu zesileni nedojde, je to zavisle na rychlosti jakou to komunikuje se stavajici wifi.Rozsireni pokriti je za idealnich podminek takove ze proste stoupne latence cele bezdratove site, klesne pruchodnost, ale jede to a nepada to, bezne to co se opakovacum vytyka . Blbe umystene opakovac co prijima misto signalu pomale rozsipane caj je na nic, muze to delat problemy s bedratovou siti.Opakovac je posledni reseni. Porad lepsi je poridit si dalsi wifi routr, pripadne ciste wifi ap, ktere se na lan kablu pripoji do stavaci site a umysti se tak, aby po to pokrylo dane postor. Podle toho k cemu na bezdrat slouzit se voli wifi norma a rychlosti co to za ideanich podminek dava, na internet v domacnosti musi stacit i g, s tim ze pokud je doma hodne uzivatelu bezdratovejch (delaj zalohy, tak je lepsi jit rychlejsiho draftu. Na 10 Mbs net neni potreba mit wifi co protlaci treba 80MBs, pokud se klidne vubec a nikdy netahaji velka data po lokalni siti, natoz pres wifi.Pomalejsi draft je min Ukázat celý příspěvek

To ma byt nejaka slohova prace nebo co? Mimochodem - z pravopisu mas za 4.

ty nemáš sil to celý číst a pak napíšeš 4x delší text.. síla.

Jinak děkuji všem za okamžité reakce myslím si, že v této poradně nelze přidávat fotky , no pokud někoho něco napadne , tak sem s tím... dík Jinak jak jsem pročítal diskuzi , tak některé dotazy jsou daleko stupidnější , než můj..

https://ctrlv.cz/nebo pošli odkaz na aliexpressu

Obrázek jde přidat snadno formou odkazu na obrázek, který nahraješ na vhodný server, např. ctrlv.cz Jinak ale opravdu pochop, že pokud někde nemá přesně to konkrétní zařízení, tak ti nemůže poradit, protože každé se ovládá jinak. A kromě toho, používat WiFi repeater je velmi nerozumné, rozšíření pokrytí se řeší úplně jinak.

Zde Vám uvádím odkaz na ten "vynález zkázy" WIFI repeater , je to jednodušší , než bych ho fotografoval, jinak z jiného soudku , kdosi mi věnoval WIFI router zabalený -TP LINK , asi dostal WIFI od poskytovatele , mohl bych ho použít pro občasnou potřebu zesílení WIFI signálu ? To je možná debilní dotaz , ale tak mne to napadlo ...díkhttps://ru.aliexpress.com/item/Wi-Fi-300-Wi-Fi/3289...

Vždyť tam je hned pod položkou video, kde je krok po kroku vizuálně ukázáno, jak nakonfigurovat. Co chcete víc?

Tak teď jsi mě dostal. Nevím, jestli si z náš děláš legraci, nebo opravdu potřebuješ poradit. Přímo v popisu zboží máš obrázkový i video návod. K tomu nepotřebuješ ani znalost angličtiny...

Ten TPLink můžeš použít jako AP (připojit kabelem ke stávajícímu routeru) a rozšířit WiFi pokrytí.

Ušetřim vám trápení. Repeatery zpravidla nefungují, jen za ideálních specifických podmínek, a je jedno, jestli je to krám za 200Kč nebo rádoby profi za 1200Kč.Viz "Provides one 10/100Mbps Auto-Negotiation Ethernet LAN ports." ...

Omlouvám se , ale na ALLI je uplně identických výrobků více , protože je prodávají různé e-schopy , ALLI není jeden e - schop, já tu věcičku kupoval dříve , neměl jsem pak kvůli operacím 2 x na experimenty čas , navíc vím na 99% , že můj dodavatel neměl ten návod , co tam je nyní , takže prozkoumám , tím lépe a ještě jednou omluvte zbrklost moji..

když pominu vše kolem :)zkusit se připojit na tu wifi sit reapeateru, (pokud vyžaduje heslo, bude někde napsané) pokud bude routovat, do prohlížeče zadat ip brány a naběhne web rozhraní, kde už jednoduše zvolíte vaši síť, na kterou se má připojit (rozšiřovat).když nebude routovat, bude mít IP napsanou v manualu nebo na zadní straně.čili vás zajimá jen IP pro zadaní do web prohlížeče.

Jinak na aliexpress.com jde nastavit i čeština pro lepší porozumění.

co poslal pan Lomsky Alexander --- milion chvilek 03.06.2019 0,01 CZK Bezhotovostní příjem LOMSKY ALEXANDER Muzete demonstrovat jeste 10let , nic Vam to nepomuze, pan Babis je nejlepsim premierem od r.1989, jen sevyrvete, pan Babis bude zase zvole 0558 491110295 LOMSKY ALEXANDER