Repasovaný počítač?

Dobrý den, doma mám počítač HAL3000 Heart of Gamers, který jsem dal synovi k VánocůmJá by jsem však potřeboval, jen pro mé použití nějaký počítač, klidně i repasovaný, hlavně, aby byl do 3000 kč. Prosil by jsem o vyhledání nejlepšího pc v této cenové relaci, a byl by jsem moc rád, kdyby utáhl i nějaké ty náročnější hryDěkuji

Odpovědi na otázku

Repas, náročnější hry a do 3 litrů? Ty budeš legrační nátura co?

To je dost nereálné. Za tu cenu bude leda nějaké Core 2 Duo / Core 2 Quad s integrovanou grafikou. Fajn PC na net a práci, ale ne na hry (grafika většinou ani nejde osadit, protože je tam málo místa a slabý zdroj).

Bazarova sestava za 13(!) tisic Kc by to jakztakz zvladla, pokud by se dobre vybiralo. Bezne prodavane repasy jsou vhodne spis na kancl a ani ty drazsi na hry obvykle nejsou vubec vhodne.

Děkuji :)

GMA 3100 to jsi mě dostal, tyhle "hračky" měly problém pustit jedno video H.264 a druhé MPEG2 člověče (u FHD) také jsem před mnoha a mnoha lety zkoušel (2007?) nevím přesně. Hry - no, nedovedu si něco takového ani představit.

Čo chceš zadarmo?

Snad on chce, já chci pouze klid a mír.

Tohle nechceš ani zadarmo, tyhle srandy máme v práci a je to utrpení.

Jdi na smeťák a hledej kompomenty. Pak kup zdroj a máš cca 2 tisíce dole!Ne teď fakt... todle nemůžeš myslet vážně? Ty seš troll, nebo si se utknul EU na Kč.

Náročnější hry, ale pro jaký hardware? Na 486ce sme pařili Age Of Empires 1 a to bylo posekáníčko. Ale tehdá se to dalo překousnout :)

A žiadne FPS sa neriešilo

Za 3000,- se dá koupit bazarově Core 2 Duo 7xxx (možná i Quad ?) s čtverkovým nebo pětkovým radeonem. Ale najít to je spíš otázkou si to vychytat na bazaru a trochu si to šéfnout, koupit to jen tak že jich je všude hromada,,, to je těžké. A i tak to není raketa, ale je samozřejmě téma, co je to náročnější hra... Jsou blázni co za 5000,- prodávají Pentium 4...Jinak, pokud by za 3000,- šlo sehnat pc, co rozjede GTA V, AC:unity a pod. otevřu si s nima obchod a prodávám je po paletách...