» Poradna » Mobily

Repasovaný iPhone 5S

Zdravím, potřebuji menší pracovní mobil do 5 palců a jelikož v současné době používám iPhone 7, tak volba padla na iPhone 5S (potřebuji kvalitní foťák, kompaktnost, připojení na internet, co nejjednodušší synchronizaci s hlavním zařízením a čtečku)... vzhledem k tomu že budu pracovní, tak nechci kupovat nový za 9k (to už můžu koupit rovnou droida :), ale uvažuji o repasovaném s cenou kolem 5k. Máte někdo zkušenosti? Jak je na tom v takovém případě baterie a hlavně jestli iPhone 5S v dnešní době má smysl? zkušenosti s ním nemám iP7 je můj první...Budu rád za případné rady u koho z prodejců repasovaný iPhone koupitděkuji za rady a vaše zkušenosti

Odpovědi na otázku

iP 5/5s vsetky casom trpia na zelene sfarbenie okraja displeja, pripadne zvlastne farebne flaky uprotstred.Neviem, ci do iP SE zacali davat kvalitnejsie displeje, ale asi by bola lepsia volab iP SE.5s je uz dost zastaraly a bude prvy, ktory najblizsie Apple vyradi z podpory.

Takže nedoporučujete? Jde mi o to, že dělám strojního technika na stavbách (kontroly) ale outdoor mobil nechci, již jsem jeden měl a k mé práci naprosto nevyhovující... Spíše mi jde konkrétně o repasované přístroje jestli se vyplatí ty 4000 ušetřit :) přeci jen zo už není málo

Tak osobne by som iPhone neodporucil nikomu. Je pravda, ze iOS je asi najbezpecnejsi OS na trhu (asi najmenej breberky na ich Store a nemoznost instalovat z nedoveryhodnych zdrojov).Ale toto je z velkej casti vec osobneho vkusu a osobnych skusenosti a poziadaviek na OS v smartfone.Ale moj nazor je, ked iP5s tak radsej iP SE. Rozmerovo to iste, vykonovo je to uplne inde.