Repasované PC

Zdravím,Rád bych nové PC, ale jak asi všichni známe peníze jsou třeba na důležitějších místech.Tak jsem se zajímal o repasované PC ( na cca 2 roky ).Vyplatila by se tahle? Stačila by na novější hry ( Far Cry 4 a podobně )? Nepočítám, že bych na ní rozběhl ty nejnovější hry.CPU : Intel Core i5-4570 (3,20 - 3,60GHz)RAM: 4GB RAM DDR3 ( možnost dokoupit 4 a nebo 8 GB )HDD: 500GB HDDGr. Karta: Integrovaná: Intel HD GraphicsDedikovaná: NVIDIA GeForce GTX 1050 - 2GB GDDR5V ceně je i W 10Cena je 11 000 kč.Díky moc :)

Odpovědi na otázku

Na Far Cry zrovna nic moc, ale tak kdyz ti nevadi nizke detaily a lehce problematicky framerate...Procesor je v pohode, RAM radeji 8GB. Ta grafika je slaba. Ale je to holt o narocich.

Jsem bohužel hodně omezen financema.Můžu zkusit domluvit jinou gr. kartu. Vím, že do 13 tisíc se žádný zázrak udělat nedá, ale dalo by se sehnat něco o fous lepšího? Nebo brát tohle?Děkuji moc

Slušnější procesor už není úzkým hrdlem docela dlouho, takže to PC je opravdu až na grafiku a RAM v klidu. V téhle cenové kategorii je znát každá tisícovka, když vyměníš 1050 za 1060, rozdíl bude docela znatelný. (a 8 GB RAM, to už je skoro nutnost.)

Popřípadě mohu koupit sestavu bez Gr. karty za 8 500 kč a Gr. kartu si dokoupit . A děkuji moc za rady.

Za ty prachy fakt tezko. Leda mit desne stesti v nejakem bazaru.

Co poskládat nové PC, ryzen 1200, zákl.deska B350, ram 8GB, zdroj 450W, HDD 1TB, levná bedna, cca 9600,-KčA GPU koupit na Aukru

Proti sestavení nového rozhodně nic nemám, jen jsem si nebyl jistý zda se do 13 tis. něco poskládat dá

https://ctrlv.cz/w6zp9540,-KčCPU přetaktuješ, grafárnu 2000 - 2500,-Kč na Aukru

Neni tam system a do te skrine se nic poradne nevejde, i kdyz odmyslim tu straslivou kvalitu.Jen upozornuju. Jeho puvodni nabidka byla zjevne vcetne Win10.

Ty si myslíš, že já Win kupuju, ani náhodou a nehodlám to měnit.A do té bedny se to vejde, už sem jí kupoval známému.Tak tam nebude dávat GPU s třema ventilátorama

Prehistorická sestava:chybí systémový SSD.Co s tím?Solidní dodavatel doplní sestavu podle Tvých požadavků.

Haha. :D

Ano, nabídku mám včetně W10.Systém ,,pirátit" nehodlám. Nejsem zloděj .

Popřípadě jsem našel návrh sestavy http://1url.cz/lt5r8 .První tabulka, varianta A. Myslíte, že by byla lepší? I když bych si musel připlatit za OS, ale to zase tolik nevadí.Díky :)

Lepsi v cem? Vykonove je ve vetsine her o neco slabsi. Obzvlaste v DX11.Mysleno slabsi nez i5-4570 s 1050.

Popřípadě , kdybych si část vzal na splátky tak :http://1url.cz/ot5u1Stál by za to?Ještě jednou díky moc.Vážím si každé rady.

Hm, tam je super, ze je trochu silnejsi ta grafika, ale zase je tam strasne chaby procesor proti tomu i5. A navic se tou desivou skrini daji asi skvele plasit ptaci, ale mit v ni PC bych vazne nechtel. :)

Skříň je vážně šílená to ano .Za příplatek 600 kč mohu mít AMD RYZEN 3 1300X, 4-core, 3.5 GH.Když už bych byl ochotný dát cca 16 000kč je možné sestavit něco lepšího?Snad ještě máte náladu radit :).

Chybi system a skrin, jestli dobre vidim. :)

Ryzen 3 1300X uz je naprosto v pohode. Snad i trochu lepsi, nez ta prvni i5.Dobre by bylo se v grafice dostat na nejaky ekvivalent GTX 1060, ale to s tou castkou asi nehrozi.Nejsem si tedy presne jist, k cemu je to ten priplatek. S tou posledni sestavou to snad ani neni kompatibilni.

Děkuji.Příplatek je k tomuto: http://1url.cz/Vt5uV.Jak tak přemýšlím, možná bych si vzal vyšší úvěr a sestavil pořádné PC. VIdím, že šetřit se mi nejspíše nevyplatí.Vyplatil by se některý z těhlech? http://1url.cz/kt5uCPopřípadě sestavit něco za 20 tisíc?Děkuji , pokud někdy pojedete do Plzně, máte u mě pivo :)

Jo takhle. Jasne, to by bylo relativne pouzitelne.Z toho seznamu ta E3 treba neni uplne marna. Da se tam priplatit za lepsi CPU.1060 dava Far Cry 4 na 1080p celkem v pohode (to znamena stabilnich 60fps na vyssi detaily). Hadam, ze na vetsim rozliseni, nez full hd, hrat neplanujes. Jinak, vykonne herni sestavy se cenove pohybuji jinde, to je snad jasne.Ale tohle uz je takovy slusny kompromis na dnesni a starsi tituly.

NA větší než full hd opravdu ne . Popř za ještě menší příplatek nabízejí tohle : http://1url.cz/xt5u0 .Tam je o něco lepší grafika.

//Smazáno moderátorem.//

Tvoje vyjadřování je na úrovni primitiva. Tvoje rady ,,upirátit OS" a tak dále si strč za klobouk milý pane.Ano když jsem zjistit, že za 13K nedostanu nic slušného, rozhodl jsem se pro financování úvěrem.Přeji hezký den a najdi někde slušné chování

Jo oni maji dalsi v uplne jine kategorii... Jezis, to je zmateny eshop. :DTak to jo, ten je fajn. Ten bych doporucil spise, kdybych si ho vsiml. :)VGA i CPU jsou slusne na ty modernejsi veci. Casem tam muzes rozsirit pamet, az budou penize, a bude to na nejaky cas v pohode. Ja bych tedy dnes uz nechtel pracovat s PC bez SSD, ale to se take da resit casem, az budou finance. Na chod her to prilisny vliv nema. :)

Aký je rodiel medzi R3 1200 a 1300X, keď sú obe pretaktovateľné asi rovnako?

Nedovedu si představit, že by někdo v rámci těch 11000 nabízel krabicovku. Tam bude beztak nějaký OEM z aukra za dvě kila.

To poslední co bych vzal z bazaru je starý disk... Podle mě je lepší si trochu připlatit a postavit nový komp. Když už to má něco vydržet. Protože s tímto si zrovna moc nezahraješ.

Já osobně bych si po kauze Spectre/Meltdown dnes žádné pc nekoupil. A už vůbec ne Intel..který si to tímto zaslouží. Čekám na Amd Zen druhé generace. Teď se vyplatí si vzít ůvěr na kšeftování s GPU a ne kupovat pc .

To je samozrejme naprosta kravina. Spectre/Meltdown se beznych uzivatelu temer nijak nedotkne. Kdyz budes cekat s nakupem pokazde, kdyz se objevi nejaky potencialni problem, nekoupis nikdy nic. Dostupnost nekterych VGA je samozrejme slabsi, ale tady to jiste neni kriticke.

A kde berete tu jistotu? 2 herní Intel pc na upgrade.. Nainstalován Nový Assassins Creed s vylepšeným Denuvem.. z vlastní zvědavosti vyzkoušeno před a po aktualizaci a rozdíl jsem okamžitě poznal. 1 pracovní Intel pc normálního uživatele, určené na virtualizaci.. ještě horší! On ne každý používá internet na seznam a prohlížení fotek!

Průšvih nemá jen Intel! Kritické chyby jsou i v procesorech AMD a ARM Více na: https://www.zive.cz/clanky/prusvih-nema-jen-i...

To je síce pekné, ale problém Spectre sa vyskytuje pri AMD iba na Linuxe pri upravených kerneloch. Už je to na nete cez týždeň aj niečo Microsoft plátal svoje súbory všeobecne pre Spectre

Taktiež sa problém Spectre netýka AMD Ryzen, ktorý daný problém nemajú. Taktiež Spectre nemá vplyv na výkon, keďže Microsoft pri Spectre plátal internetové funkcie