Renovace toneru?

Máte někdo zkušenost s renovovanými tonery? Potřebuji toner do HP LJ6 (C3906A) a řeším jestli
a) doplnit původní originální refilkitem, nebo
b) koupit renovovaný toner, nebo
c) koupit neoriginální nový toner např. ACJ nebo Armor, nebo
d) koupit asi 3× dražší originál?

Odpovědi na otázku

a), b) i c) je totez. V teto tiskarne bych recyklat klidne pouzil. Popisovane moznosti jsou jen 3 cesty ke stejnemu cili. Zvolil bych tu levnejsi ;)

Používám LAMDA, dá se sehnat od 400 do 500,- Kč, doživotní záruka.

do tej tlaciarne mozes hodit hocico je to nezmar

Tu znacku ja neznam :D vubec nevim co to je sakra :D

To neres :D vzdy vybirej kvalitni tonery !

x rokov pouzivam do tejto tlacky renovovany toner, okrem ineho aj od lamdy, abslutne bez problemov

Originál je u této tiskárny již asi přepych. Jinak co se týká refilkitu, tak nám zkušenost s Crocodile, a to takovou, že při prostém dosypání prášku začne cartridge po určité době špinit. Osobně jsem dospěl k tomu, že je vhodné tyto refily pro osobní ČB Laserovky od HP rozdělit na polovinu a doplnit z jednoho refilu 2 vypsané cartridge.

Ja pouzivam renovovane tonery, a jsem s nimi velice spokojeny, nic jineho uz nepouziju

Co rikáte na tonery od PIRANHA

http://www.comps.cz/renovace-toneru-piranha/c... ...

Nebal bych se neoriginalnich naplni. Vyborna neznicitelna tiskarna. Mam jednu doma s novym tonerem (Liberec), kdyby mel nekdo zajem( 600,-). Omlouvam se za spam.

Ja jich pouzivam 2 roky a zatim se mi s tiskarnou nic nestalo :)

Ja mam renovovane a super nemohu si je vynachvalit

..rozhodně b), je to bez práce a v případě špinění je možnost reklamace, bereme renovace od více firem(Reton,Ecotoner,Armor,Abel...atd.) a všichni mají tu a tam nějakej nepovedek, navíc touto možností získáš i jiný(záměrně nepíšu "nový") OPC válec, který by ti jinak při doplnění jen toneru zůstal a tem může být v lepší kondici...

..měl jsem namysli spíše možnost c)

Urcite ne,, moznost B je nejlepsi ! :)

To je snad jasny :) take bych daval moznost B bez vahani!

Tak jsem objednal Lamda a když jsem vytahoval zajišťovací pásek tak se roztrhal akus zůstalo v toneru . Navíc byl válec paškrábanej tak pochybuju že by tisknul bezvadně. Toner jsem vrátil dodavateli, koupil tonerový prášek za stopáďo, naplnil starý toner a jsem naprosto spokojen

Mé zkušenosti jsou takové - šlo mi o cenu, tak jsem zvolil možnost doplnění doma. Výsledek nebyl příliš přesvědčivý, protože v kazetě zůstává odpadní toner, který se potom přeplnil a sypal se ven. Navíc kazetu je potřeba odborně vyčistit což doma nelze (jinak bude kazeta dělat pruhy a další svinstva). Radši bych doporučil nakupovat repasy, není s tím žádná práce a špína. Už delší dobu nakupujeme k nám do firmy tonery od Firmy Alfatonery a prozatím skoro vždy bez problému. V jednom případě nám toner dorazil poškozený vlivem přepravy, ale bez větších problémů nám toner vyměnili, čeho si moc ceníme a cenově docela v klidu.

Ja mam zkusenosti s renovovanymi tonery ze stranky tonera.cz a jsem s nimi spokojeny nic se mi s nimi nikdy nestalo !

Urcite moznost za B, take jich mam a jsem s nimi spokojeny :)

Jeste aby ne kvalitne jsou na tom hodne dobre ! :)

Určitě možnost B , ještě se mi nestalo ,že by něco nešlapalo ,tak jak má

Taky určitě za B, taky s tím nemám problém, kupuji vše na www.tonera.cz a jsem spokojenej , jak s kvalitou , tak s cenou.