» Poradna » Programy

Renos-vir

Dobrý den,

mam poslední 3 dny problém se zasekáváním PC, při startu Windows se mi už 3 dny zobrazuje hláška o nebezpečném malware-Renos, který se snad nedá smazat, pořád tam je, když projíždím PC kontrolu, mám ESET 4, a nic nenajde. A tím myslím že by to občasné (na 5 min. cca) zamrzání mohlo být tímto malware. Zde je náhled na malware Renos/Trojan Downloader. Pokaždé se windows(mám win7) ptá zda ho chci odstranit, já dám ano, poté se zobrazí že byl úspěšně odstraněn. Když ale spustím PC znova, je tam pořád. Nevíte co s tím?

Moc děkuji

Odpovědi na otázku

Detaily zde http://www.bitdefender.com/VIRUS-1000612-en--Trojan.... ... .
Napriklad BitDefender by to mel bez problemu odstranit. Manualni odstraneni muze byt pro laika problematicke, protoze nazvy infikovanych souboru jsou nahodne.

Moc díky, nakonec to odstranil starý dobrý ESET :) díky všem za rady :)