» Poradna » Mobily

Renderování v PINNACLE STUDIO 16

Dobrý den.Mám natočené video ve FULL HD rozlišení. V Pinnacle studio 16 ho upravím a před uložením do počítače nastavím FULL HD rozlišení videa. Po nahrání na youtube je však kvalita videa horší než v originále. NEVÍTE CO MÁM UDĚLAT ABY KVALITA I PO NAHRÁNÍ NA YOUTUBE ZŮSTALA STEJNÁ ?

Odpovědi na otázku

A to vyrenderované video před nahráním na YT vypadá jak?

Jinak samozřejmě YT kvalitu trochu degraduje, protože si video překomprimuje do svého formátu, ale neměla by to být zásadní změna. A nezapomeň, když tam nahraješ FHD video, tak se nejprve přes YT zobrazuje jen jako 360p a teprve za pár desítek minut, možná až nějakou hodinu, se objeví možnost přepnutí na FHD.

Přesně tak.