» Poradna » Ostatní

Renault megane kombi r.v. 2004 a Váš názor na něj

hoj lidi,máte někdo zkušenosti s tímto autem?
jít do něj či ne?

Odpovědi na otázku

Zdar a jakej tam budeš mít motor? Strýc má benzína 1,6 a to auto je dobrý. Žádný větší poruchy nemělo. Nerezne, motory jsou velmi kvalitní a elektro taky není nejhorší. Oproti třeba Lagunám, který měli s elektronikou docela pěkný průsery. Majzla bych si dal akorát u turbo dízlů, aby neměli moc nalítáno. To pak můžou být problémy...

1.6 16v benzín
původně jsem chtěl focusa 1.6 16v benzín,ale ten stojí r.v. 2002 cca 150 000,- (ghia)
no a megane r.v. 2004 se hejbe skoro v té samé cenové relaci
mám známého který spravuje auta a řekl mi,že čím víc elektroniky v autě,tím víc to stojí za prd
tak sem chtěl vědět názor ostatních

No, tak to máš stejnej motor jako má strýc. Myslím, že tydhlety jednotky jsou jedny z nejlepších, co se do megáčů dávaly. S tou elektronikou to je pravda, čím víc toho tam je, tím víc se to sere. Uvidíš, že s tím megáčem budeš spokojenej, jsou to dobrý auta. Focusy a astry jsou krapet dražší, ale kvalitou to je dost podobný...

naozaj "smetište"

to je tak, když někdo leze na stránky, kde se řeší něco úplně jiného - a co vyhledávač?? to je pojem neznámý ??
A mimochodem - Pavel, to je ten stejnej vůl.

Zkusil ses zeptat na
Naše další projekty: mo...y | dig...o | auta
(je to na téhle stránce nahoře)?

Ale nevím jestli se dozvíš něco užitečného, každý lišák tam chválí svůj ocas