» Poradna » Ostatní

Remix písniček :))

Ahoj, potřebuji od Vás menší pomoc. Vánoční besídka skončila, ale kvapem se blíží další... (sice za rok, ale jo )A já teď chodím do osmé třídy a příštím rokem 2014 /září budu chodit do devítky, což znamená poslední besídka na této škole.No a domluvili jsme se s učiteli, že rozjedeme velké představení. Nemusí to souviset s Vánoci, ale bude to taková taneční kreace... tuhle besídku jí dělali deváťáci a byla suprová. A byla v tom dnešním stylu... no a my by jsme jí chtěli také udělat, ale profesionální. Trénovat několik měsíců a suprově se to naučit a pak tam ukázat, to co nikdy neviděli :) )Učitelé nám řekli, že pokud chceme, tak už teď by jsme měli udělat alespoň hudbu.Vím, že to asi nikdo neudělá... v dnešní době zadarmo, nikdo... ale třeba se najde hodná duše a udělá to. Nečekám nikoho, ale byl bych rád a to moc :) )Pokud umíte s nějakým programem, tak bych potřeboval zremixovat několik písniček... respektive tyto:Nicky Romero - ToulouseBooyah - (respektive jenom ten refrém té hudby, to "dddddddddddd, ddd ")Skrillex - Bangarang / hlavně tu hudbu a jak říká "Bangarang" a tu hudbu, jinak bez tý Sirah, jen tu hudbu.Skrillex - Rock n Roll / i ten text může být "Rock n Roll"PSY - Gentleman / jenom tu hudbu bez zpěvu (je to i na youtube).Nějak aby to šlo do tance... nějak začít pomalu a potom rychle a my budeme tancovat.Díky moc... budu rád, pokud nechcete, pochopím... pokud ano, budu moc rád :) ) moc lidí, kteří to udělají zadarmo není... :) )Díky moc a pěkný večer/v případě zájmu Vám dám svůj skype a můžeme se domluvit... jak mi to pošlete atd...

Odpovědi na otázku

Nekecej, v každým ročníku je někdo, kdo tohle má jako koníčka. Jen si ho musíš najít. A nečekej, že bude ve značkových hadrech.PrasatkoPee

Tyhle práce "zadarmo", to je největší a nejnevděčnější kšeft co může bejt... to známe, strávím na tom "x" času, předám to a těším jakou bude mít dotyčný radost že to má zadarmo, a teď to začne: "tohle jsem si představoval jinak, támhle to se mi nelíbí, tohle se bude muset předělat" atd. Ve finále na tom ten nebožák zabije 10 krát "x" svého času, vděku se nedočká a ještě ho pak odběratel pomluví, že "to teda nebylo nic moc vzhledem k tomu kolik tomu ten dotyčný věnoval času".Anebo řečeno slovy klasika: "Naskytne-li se ještě někdy příležitost a budu-li vyzván, abych vám s něčím pomohl, tak se vám na to vyseru."

Tesat do kamene. Když si za to necháš zaplatit a řekneš "tohle už si doděláš sám, tohle taky a tohle taky, aby si mi to nemusel platit" bude o tobě odběratel rozhlašovat, že jsi férovej chlap, kterej ho nenatáhl. Když mu to dáš zadarmo, ještě tě pomluví, že když to nebylo za peníze, tak jsi to ani nedotáhl do konce.PrasatkoPee

To je jedna možnost, že ti to celý shodí a znehodnotí. Druhá možnost je ta (a vzhledem k tomu, že se jedná o frikulína, tak je dost reálná), že pokud to bude dobrý, tak bude machrovat, že to dělal on sám a bude to vydávat za svoje dílo. Takovejch sem už taky pár potkal. Proto bych zadarmo tohle v životě nedělal.

Určitě všichni budou poslouchat DubstepPusť jim tohle http://www.youtube.com/watch a bude ti hned hej

Kdes to sakra vyhrabal?

To je dobrý, nemáš toho víc?

Včera jsem mu dělal ten remix a dopadlo to takhlehttp://www.youtube.com/watchUrčitě ze mě bude super Dubstep DJ

Zadarmo ani kuře nehrabe. Máš na to rok, co takhle to zkusit sám a přiučit se novým věcem (třeba o prázdninách) místo paření stupidních her?

jestli jeste chces