» Poradna » Notebooky

Reklamy

%%%%@centrum.cz jak se zbavit neustále se opakujících otravných u reklam? Děkuji//EDIT: Mailova adresa zamaskovana.

Odpovědi na otázku

"Normalni" reklamy odstrani uBIock Origin.Malwarem zobrazovane reklamy odstrani antimalware / antivir.O jaky pripad Vam jde? A o jake se vlastne jedna zarizeni - pocitac (s jakym operacnim systemem?), telefon (s jakym operacnim systemem),..?PS: My ten Vas mail, na rozdil od spameru, k nicemu nepotrebujeme. tak si ho klidne nechte pro sebe..

co reklam ale těch emailů a žádostí o přijetí skype kontaktů a jiných co ted čeká oprávněného uživatele profilůesli si to ty, taksis to pos.al

a příště se ptej stejného přijmení které vlastní majitel emailu který jsi uvedl

Nehostovat u centrumu...