» Poradna » Mobily

Reklamy z Google

Zdravím, poslední dobou mám problém s telefonem, jde o reklamy, které mi chodí jako upozornění přímo z Google Chrome, jsou to reklamy typu: Stačí jedna lžička a obezita je pryč, nebo : Místní ženy si chtějí psát atd. Něco jsem si o tom zkoušel najít, ale většinou by mělo jít o reklamy z nějaké aplikace, nebo z otevřené stránky v Google. Vymazal jsem pár aplikací, které by mohli způsobovat problém a promazal jsem karty v Google, ale nic se nezměnilo. Kdyby měl někdo nějaký tip, budu rád, díky.

Odpovědi na otázku

Používat placené appky. Jinak se reklamě nevyhneš.

Pokud je to opravdu z Google Chrome, tak za to nemuze zadna jina aplikace, ale v Google Chrome musel nejake strance povolit zobrazovat notifikace.Resenim tedy jenekde v Google Chrome to vypnout.Nebo smazat vsechna data aplikace Google Chrome.Nebo zakazat Chromu vsechny notifikace.

No,já to spíš myslel,že nainstaloval něco free a to tam natáhlo reklamy navíc.