» Poradna » Web a internet

Reklamy na youtube v mám obsahu

Dobrý denmám na youtube kanál který nedosahuje parametrů na speněžení a ani v něm nebylo nastaveno nějaký zobrazování reklamale i přez to v mích videí jsou reklamy které tam nikdy nebyly, takže youtube si vlastně na mě vydělává bez mého souhlasucož takhle aspoň chápu z tohodá se to nějak vypnout, děkuji

Odpovědi na otázku

To jsi nezaregistroval změnu? Proběhlo to pár měsíců zpět, Google si vyhradil právo vložit reklamy do veškerého obsahu, co kdo nahraje na YouTube. Sice se nám to nemusí líbit, ale bohužel to právo má a má to i logiku, protože z něčeho musí platit úložiště a streamování i u obsahu, který nemá zpeněžení ve prospěch autora.

Jo a vypnout se to samozřejmě nedá

"takže youtube si vlastně na mě vydělává bez mého souhlasu"Mno, ty zase zadarmo používáš jejich služby a místo na serveru... Ano, je to nepříjemné, je to nedávná změna a leckde se o tom psalo - Google to určitě oznámil i ve změně podmínek, které jsi nejspíš mohl odmítnout a službu přestat používat.