» Poradna » Web a internet

Reklamy na internetu

Dobrý den možná to bude znít hodně blbě ale volal jsem se svým kamarádem na skype a ptal jsem mě co piju řekl jsem red bull o par minut později jsem se šel podívat na fb a měl jsem tam nabídky na označení stránky red bull jako to se mí líbí. Vím že je to asi blbost ale je to zajímavé.. Jinak vím že google pracuje na systému na jaké stránky na webu se dívám to mě pak háže do výběru reklam..

Odpovědi na otázku

Vzpomínám si, jak nám na jednom školení říkali, že je RB sr.č.a a proto ho prodávají v neprůhledné plechovce, aby lidi neviděli, co pijí. Zkoušel jsem to, ale žádné povzbuzující účinky na měl absolutně neměl. V USA jsem přitom loni za měsíc a něco ujel 18 000 km. Když je krize, udrží mě při životě obyčejný kafe.