» Poradna » Web a internet

Reklamy a pop-upy, co jsou nainstalované v Chromu: Anti-malware nebo Anti-adware

Ahoj, potřebuji antivir proti vyskakovacím oknům a ,,vyskakovacím" reklamám, které se mi nainstalovali do Chromu. Chci si koupit Plumbytes, ale nevím jestli bude stačit Plumbytes Anti-adware, nebo budu potřebovat Plumbytes Anti-malware. Děkuji

Odpovědi na otázku

Plumbytes mi všechny viry našel, jen potřebuji vědět to, jestli mi to vyřeší Anti-adware nebo Anti-malware.

Kedysi mi tu jeden znalý věcí těch rúzných doporučil 6 kousků, m bytes, eset a dál nevím, že každé je na jiné. Mám odkazy v ntb, (mimo provoz s vistou). Použil jsem jen uvedené a nebylo to na vyskakující okna. Ačkoliv pak mi přestaly zpoza displeje z dola vylézat malé neoděné děvy. Docela mě bavily holky rozmilý

Pokud sis tam nainstaloval vyskakovací reklamy tak stačí abys odinstaloval ty vyskakovací reklamy a příště je neinstaloval. Nepotřebuješ k tomu žádný shit anti* program.

Pozor, on existuje bloatware, co v nastavení sítě hodí přesměrování přes nějaké jejich VPN a upravuje výsledky hledání a sbírá zadané informace.

No a? To je jedno, kam jej nainstaloval, někam jej nainstalovat musel.

Lamička to nemá šanci najít -> nejjistější je čistá instalace.