» Poradna » Programy

Reklamní e-maily

Mám problémek.Potřeboval bych rozeslat reklamní mail. Chtel bych to tak, jak to mivaji ruzne obchodní domy apod... Proste to udelat jako www stranky (alespon to tak vypada..)Jak se to dela, nevíte někdo?

Odpovědi na otázku

Udelas to ve forme webove stranky. HTML email nic jineho neni.

Jo jasně, to chápu. Ale jak to dat do toho mailu? Normálně nakopírovat jen kód, nebo jak?...

Bud pouzijes postovniho klienta, ktery ti HTML editaci primo umozni (Outlook, ThunderBird) nebo si vytvoris obsah mailu jako HTML stranku a pouzijes program, do ktereho takovou stranku vlozis, das mu seznam lidi a rozesles to.

www.jakpsatweb.cz

A jaky je to třeba program?Normálně sem dal kod do Outlooku (Office) a pořád mi to zobrazuje jen kod ...

V outlooku pises primo formatovany mail. Nepsal jsem to nahodou vyse?