» Poradna » Programy

Reklama?...jak se jí zbavit

Zdravím všechny,
v poslední době se mi ve vyhledávacím poli např. na youtube,idos, etc. objevuje hláška "you have 9 pc errors" nebo něco podobného...jedná se o odkaz na stránky se softem, který "zaručeně" vyčistí PC od smetí na což jim dlabu. Nesetkal se s tím někdo, popř. netuší jak se toho zbavit? Zkusil jsem google a tento problém tam řešil už někdo, někde ve světě, ale co s tým sem moc nevyčetl. Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Používej prohlížeč s lapačem reklam a ten dobře nastav.

pro chrome najdete v "Chrome web store" rozsireni Ad*Block a podobne (musel jsem to napsat s hvezdickou, jelikoz tady je to slovo zakazano.....)

Samozřejmě, vždyť tenhle web z reklamy žije. A tímhle zablokuješ reklamu všude, nejen na youtube. A samozřejmě že ten ad*block existuje i pro další prohlížeče.

Jak jsem psal...nejde jen o youtube, ale o všechny stránky, které umožňují vyhledávání...objevuje se výhradně v prostoru pro vyhledávání jako automatické vyplnění nebo jak to mám popsat...

Asi sem zapomněl dodat, že tohle právě AdBlok nedokáže vyfiltrovat, a pokud ano, tak ne vždy. Objevuje se to dost náhodně...

Vypadá to, že se mi to podařilo vyšetřit...nejspíš to dělal plugin v chromu, který sem tam dostal buhvíjak...plugin odstraněn a problém tím snad vyřešen...díky za účast