» Poradna » Ostatní

Reklamace

Dobrý den,chtěl bych se jen zeptat zakoupil jsem klávesnici u CZC.CZ fungovala skvěle.Jenže přišla ona osudná noc a já omylem rozlil obyčejnou vodu do klávesnice,ale jen trochu na numerickou část. Tak jsem hned sušil :) A klávesnice funguje celá až na první řádek kromě dvou písmen. Přitom voda tam nebyla rozlita.Myslíme si,že ani zkratovat nic nemohlo,protože vše bylo v pořádku. Uznají mi Reklamaci?

Odpovědi na otázku

Na polití se záruka opravdu nevztahuje. Jestli to ovšem budou zkoumat, to už je jiná otázka.

Zničil sis to vlastní blbostí a klávesnice nejspíš nebyla deklarovaná jako odolná proti polití. Takže nárok na uznání reklamace fakt nemáš.

Co chceš přesně reklamovat? Tvoji blbost? Zkusit to můžeš, ale nevím zdali to tvoji rodiče uznají..asi už budeš(bohužel pro ostatní) po záruční době.

Proč by ti to asi měli uznávat? To jsou nápady... Bych se styděl to vůbec zkoušet reklamovat... Zvlášť při ceně klávesnic.

a ještě řekni, že to je čínka Geniuska za stovku a poseru se smíchy

Tohle mi připomíná jak by ses ptal - nasral jsem si do slipů, uznají mi jako reklamaci hnědý flek a smrad???????

"Dobrý den, polil jsem si klávesnici. Politá část dál funguje, ale tady na druhý straně to moc nefaká. Chcu to reklamovat, je to pěknej shi.t."