» Poradna » Mobily

Reklamace

Dobrý den , potreboval bych poradit před nedavnem jsem měl možnost mit v ruce muj samsung galaxy s3 (temer 2 roky stary) a od kamarada ktery mel 2 mesice stary displej a hned na prvni pohled byli viditelne ze moje barvy jsou tzv. vypalene.Na mem telefonu bila je doseda a od kamarada byla krasne bila.Dal jsem to naplny jas.Chtel bych se zrptat jestli to ma cenu reklamovat i kdyz se mi pred 3mi dny rozbil displej.Nic zavazneho jen mam jedne vetsi ryhu uhlopricne.Na internetu jsem se pouze docetl ze u superamoled displeju se vypaluji barvy jinak o reklamaci nic.Pred diky za rady

Odpovědi na otázku

Zkus to reklamovat, že je displej opotřebený. Nokia je u Lumií mění.