» Poradna » Mobily

Reklamace telefonu

Dobrý den. Můj telefon má za pár dní oslavit druhý rok a tím také skončí záruka. Jenže se mi stala taková nemilá věc. Mě se totiž ulomil kontakt u baterky, takže když jsem vyndal baterku, tak mi na stůl vypadl z telefonu plíšek a telefon né a né jet. Teď mi sice jede, páč se mi náhodou podařilo ten plíšek přiložit, ale vím, že dlouho to nevydrží. Mám tedy dotaz, zda na toto můžu uplatnit záruku, nevíte někdo?

Odpovědi na otázku

Samo od sebe se to určitě neulomí, skoro jistě ti to zamítnou pro fyzické poškození.

Také bych to tak viděl... bohužel a přitom já ji vyndal po x ''letech'' a ono toto =D Za zkoušku nic nedám - optám se, zkusím to... zatím jede, jen nesmím vyndat baterku a nebo ještě hůř ztratit ten plíšek

Muzes. Pokud se ukaze, ze to byla vyrobni vada, mas narok na bezplatnou opravu (vymenu).

To by ovšem musel dokázat, že jde o výrobní vadu.

Nemáš si hrát s baterkou.. Na záruku ti to nevezmou... kup si raději novou baterku. Co to je za telefon?

" kup si raději novou baterku" to jew rada opravdu odborná.... Vsadím se, že jsi nikdy neviděl mobil u baterie - to bys takovou debilitu nemohl jinak napsat - je to jasné, že se mu nic "neulomilo" na baterii ale kontakt na telefonu který sew dotýká baterie !!! Ty jsi asi ještě po opici ze včerejška - jinak si takovou "RADU" neumím vysvětlit....

Na baterii jsou také kontakty a on psal - "Mě se totiž ulomil kontakt u baterky".. Takže to z toho vyplývá. Jsou baterky, kde kontakty trochu vyčnívají, proto jsem se ptal na typ telefonu, abych se ještě mohl ujistit.

Kontakty na baterce jsou, ale u telefonních baterií co jsem kdy viděl jsou vždy pevné - zato u telefonu jsou pohyblivé - stačí trochu "LOGICKY" zauvažovat a hned bys věděl který se asi ulomil...

Souhlas, navíc kontakty na baterce a vlastně jakékoliv kontakty "se šťávou" jsou i zapuštěné, aby se co nejvíc minimalizovala pravděpodobnost zkratu.

Mne se například kdysi dávno ulomil zobáček u baterky staré 5310... http://www.imexbb.com/Images/10710832/mobile-ph... - tu ten zobáček třeba není napevno..

na baterku se dava zaruka 6 měsíců a dotaz zněl: Mě se totiž ulomil kontakt u baterky

Dakujeme za tuto informaciu, ktora nema nic spolocne s tym, na co sa pytal zakladatel temy.

Tu ti nikto neporadi nic uzitocnejsieho ako: chod to dat do zarucneho servisu a pockaj si na vyjadrenie diagnostiky. Nabuduce to urob rovno, lebo tato tema je uplne zbytocna, ked ze nezavisi od nasej odpovede, ale od vyjadrenia zarucneho servisu.