» Poradna » Mobily

Reklamace Mobilu

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s reklamací mobilů. Dneska sem se rozštípal na namrzlých schodech a mobil sem měl v kapse. Mam Microsoft Lumii 640. Od toho pádu občas zšedne display a pak zčerná a po čase lze zase rozsvítit Dál jsem zjistil, že když připojím mobil k PC (vyzkoušeno na 2 PC), tak to hlásí, že požadovaný hardware nebyl rozpoznán, dřív to chodilo bez problémů, navíc mi nejde ani spustit foťák. Spadl jsem asi dobře, že telefon nemá ani malý škrábanec, mám ho půl roku. Tak jestli to zkusit reklamovat, že se to nějak "samo" stalo. Nebo to nemá cenu ani zkoušet a koupit nový? Díky za vaše zkušenosti .

Odpovědi na otázku

To jsem zvědav na reakce. Bývá tu boj s takovými dotazy

No já občas četl, že reklamace mobilu je peklo. Tak mě zajímají nějaké názory. Tak doufám, že se to tu moc nezvrhne ...

Kdo to zavinil? Jedná se o výrobní vadu?!

Tak mě jde spíš o to, jestli to zjistí, když mobil zvenku vypadá bez jakéhokoliv poškození, že jsem si to udělal sám. Nebo uznají, že je to "jejich" chyba.

Hele... koukni na švejka a připomeň si jak se choval... předveď to u reklamace bez srandiček a máš vyhráno ;)

No, nic jiného mi asi nezbývá.

No byl bys blb kdybys to nezkusil. Jinak pak nám napiš jak si dopadl. :)

Vzhledem k těm závadám musela deska dostat pořádně zabrat. Takže tipuju, žes padl na telefon a nějak ho prohnul. Jelikož to bylo přes oblečení, bez vnějších stop, ale uvnitř to bude celkem jistě hezky znát. No ale zkusit to můžeš, za to nic nedáš

A cothle slušnost a čest, to nikomu nic neříká? Že se nestydíte podvádět, snad vám to vyšší moc "spočítá"!!!

Zrovna MS si to popravdě zaslouží za to táhání peněz z lidí. Takže je to sporné. Zrovna Gates pár tisíc korun... nebude řešit. ;)

No, zrovna ta vyssi moc to ma na svedomi.

to máš pravdu, s vyšší mocí, tos trefil