Reklamace IPAD 2 - vyreklamujou?

Zdravím.
Nedávno jsem si koupil IPAD 2 a po nějaké době se tam objevilo tmavší místo ve velikosti asi 10 x 10 pixelů. Chtěl jsem ten IPAD reklamovat, bohužel mi ho máti zhodila na roh stolu a stalo se, že mám ohled jeden celý roh a trošku ohlé sklíčko na kraji, ale do displaye to vubec nezasahuje.

Myslíte že by mi byla uznána reklamace toho tmavého bodu?

Odpovědi na otázku

Zkusit to můžeš, ale myslím si, že to zamítnou z důvodu mechanického poškození.

No podla mojho názoru nie. Nemáš ako dokázať že to tmavé miesto tam bolo predtým zhodením a nestalo sa to pri tom páde... Takže zrejme nie. Je v záujme firmy aby ti to nereklamovali pretože tým prichádzajú o peniaze takže aj takáto maličkosť im stačí aby ti to neuznali...

No ono právě to tmavé místo je ale úplně na jiné straně než tam kde je to prasklé. takže kdyby to byla chyba toho pádu, tak snad to udělá i někde jinde a hlavně u místa prasknutí.
No každopádně to zkusím, a když to neprojde tak hold vyhodím další tisíce za nové součástky

To chápem ale im to stačí aby ti to nereklamovali chápeš... Povedia že si si to sposobil sám a koniec. Ale v každom prípade skús možno sa to podarí...

nechapem naco sa to tu pytas, co tym vyriesis?
chod to vyskusat vyreklamovat.

Co to? Jablíčko se porouchalo? Jsem myslel, že za ty prachy je to nezničitelný

jdi to reklamovat, záleží ale kde si to koupil, iSetos totiž porušuje při prodeji jablečných výrobků neustále české zákony co se týče záruky, takže se jim může hodit že to je nakřupnuté, jinak pokud to nemá vliv na displej a je to na druhý straně tak by to podle mě měli spravit, kdyžtak to vyfoť a nahraj nám sem fotku

Je to kupované v electroworldu.
Právě tím jsem chtěl argumentovat. Protože mrtvý bod je úplně někde jinde než je ta prasklina a taky kdyby za to mohlo to poškození, tak by to bylo hlavně u místa pádu a blbla by i dotyková vrstva. Ale tu jde vrstva bez problémů všude a jen display na tom jednom místě nejde.

tak nám to vyfoť a tu fotku sem dej a zanes to tam