» Poradna » Notebooky

Reklamace- bílá skvrna na displeji od trackpointu

Dobrý den,mám problém s notebook Toshiba Portege Z30. Po půl roce používání se na displeji objevila bílá skvrna na displeji, začal jsem tedy hledat na internetu, kde sem se dočetl, že se jedná o otlačení. Bílá skvrna je způsobena trackpointem, který mírně vystupuje z klávesnice.Je možno tuto vadu reklamovat? Připlatil jsem si 3 letou záruku od Toshiby. Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Ano, pokud je trackpoint moc vyvýšen, tak může na displej tlačit, ale to snad při zavírání poznáš ne?

Obavam se, ze vysledek reklamace bude zamitnuti s tim, ze je to zpusobene uzivatelem. Pochopitelne ja ti cestne verim, ze ten notebook neprenasis a nikdy se nemohlo stat, ze by ho neco zmacklo, ale ne kazdy je jako ja - oni ti verit nebudou.