» Poradna » Programy

Reklama na osobních webstránkách

Jak vysokou bych musel mít návštěvnost mýc stránek, aby měl někdo zájem umístit si na ně reklamu? Okolo jakých hodnot se pohybují ceny za reklamu a kde inzerenta sehnat? Jestli s tim máte někdo zkušenosti, rád bych si je vyslech (vyčet)

Odpovědi na otázku

Zkus třeba www.ireklama.cz, tam se dá pomocí tzv. kreditů zakoupit reklamní kampaň, nebo když umístíš jejich reklamní prostor (nejvíc dostaneš za banner v horní části stránky) na svůj web, můžeš nastřádané kredity vyměnit za peníze. Za zobrazení klasického banneru v horní části stránky dostaneš 14 kreditů a za 1 kredit 0,0003 Kč, v případě že je chceš prodat. Nebo je můžeš použít na svou vlastní reklamní kampaň výměnným systémem, kde se můžou tvoje bannery, ikony, tlačítka, atd. zobrazovat na stránkách ostatních účastníků systému.Jak je vidět, moc se na tom nevydělá, takže používám výměnný systém a od té doby, co jsem s tím začal, se návštěvnost mých stránek zvýšila přibližně o 100%.