» Poradna » Ostatní

Reklama na Durex

Stojí to za to, mr..t se s tím kvůli Fiatu?

Odpovědi na otázku

Prosím nekupoval jste někdo ten durex orgasmic gel? funguje to na holky opravdu?

Já jsem s přítelkyní už několik let, sex normální, ale vesměs měla problém dosáhnout orgasmu, pak jsem to zkusil koupit a světe div se, jeden orgasmus za druhým, koupil jsem k tomu i vibrační kroužek.

Fakt? a kde jste ho koupil? mám trochu strach si to jít koupit do obchodu, stydím se....

Podívejte se na eshop e-kondomy.cz, mají ho tam, objednával jsem tam i oblečky, a anální lubrikant, doporučuji skvěle klouže.