» Poradna » Windows (a jiné OS)

Reintalace windows

Ahoj,chci reinstalovat Windows přímo ze systému bez použití flash disku či DVD. Zapnul jsem to klasicky přes ISO a v nabídce reinstalace se ale objevilo menu jestli chci smazat soubory apod., no ale nebylo zde napsáno, jestli jen z disku systémového či ze všech mých disků (mám jich 5). Takže se chci zeptat zda tato volba ještě bude nebo to tedy vymaže data buď z disku C: nebo ze všech mých disků.Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud už ses rozhodl dělat to takto (idiotsky), všechny svoje milované ostatní disky odpoj.Pak budou škody minimální....

Nemám u sebe bohužel žádné flashky a počítač si reinstalaci vyžaduje. Nechci to neustále odkládat

Tak zkus si Windows soubory vypálit na DVD.

rád bych, kdybych měl mechaniku :(

Týká se to jen disku C:, ale čert nikdy nespí. To je problém ty disky odpojit (pokud na nich máš poklady)? Buď fyzicky vytažením SATA nebo v BIOS v nastavení těch SATA dát Disable.

To je tolik nastalých problémů, že doporučuji to odnést k někomu, kdo tomu aspoň trochu rozumí a má k tomu vybavení. Když se rozbije pračka, pozvu opraváře, když se rozbije auto svěřím jej automechanikovi, když nejde TV pozvu televizního opraváře. Proč u počítače si všichni myslí, že jsou odborníci a chtějí vše spravit sami přesto, že pro to nemají dostatečné znalosti ani vybavení.

Jsi prostě troubelín.. asi tak.. Zapnul jsi to klasicky přes ISO..???.. *A k tomu jako třešnička na dortu bys nechal připojené ostatní disky..???No to mě poser.. Nemáš ani jednu posranou flešku..???