» Poradna » Programy

Reinstall

Chtel bych reinstalovat Win xp profesional SP1. Uz se tahne jak snek. Sice jsem si ho sam instaloval, ale nevim jak postupovat pri reintalu. Muzete mi pomoct?Dekuji.

Odpovědi na otázku

najlepšie je všetko, čo potrebuješ a máš na C:, odzálohovať na D: alebo vypáliť, C: sformátovať a nainštalovať Win na novo

Bacha na to.To nejsou Win98!!Re instal nelze.

A jak mam zachovat profil v ICQ a Skypu?

To ti neporadim nepouzivam ani jeden.Jen jsem nekde cetl ze se s ICQ da perfektne rozesrat PC.Tak jedine format a vytv.novy profil,nevim.

mas na mysli ulozene kontakty? Tak tie sa ti pri opatovnom nainstalovani a prihlaseni sa znovu objavia...pretoze sa neukladaju na lokal ale na server.

A pokud Ti jde jen o zvůj profil, tak u icq stačí jen číslo a heslo (číslo napíšeš pži pžihlašování do jména). Skype nevim

skus si pozriet tento navod.http://www.tweakguides.com/TGTC.htmlTGTC_XP_3.4.zipje to sice v anglictine (ale tu iste ovladas ) Velmi dobre napisana prirucka aj pre lamy a pre tych pokrocilejsich

Takze normalne naformatovat a cele znovu nainstalovat. Nic vic?

presne tak, keď tak si môžeš predsa inštalačný priečinok ICQ v Program Files tiež odzálohovať, po opätovnej inštalácií Windowsu a ICQ potom zálohovaný priečinok nakopírovať do Program Files + nezabudni si hlavne zálohovať dokumenty a podobne

Tak diky vsem. Mam pres sobotu co delat.

Jen přes sobotu...to tam toho moc nemáš... ENJOY! BADY1

To ti nezávidím.Ale pokud se povede budeš spokojen!Přeju úspěch!!

Pro mají docela slušný zálohovací program, tak ho použij a zazálohuj si Documents and Settings.Po čisté instalaci si to zase vrátíš. Vč.nastavení Outlook Expresu, obrázku na ploše atd.Tedy, pokud si tím nezazálohuješ i viry...

Jo a jeste jedna otazecka. SP2 tam mam hodit jako prvni nebo az naintaluju ovladace?

nemalo by mať žiadny vplyv inštalovať najskôr ovládače a potom SP alebo opačne. Aj ja osobne inštalujem najskôr ovládače a potom SP.

Tak mi drzte palce.