» Poradna » Windows (a jiné OS)

Reinstall win dotaz

Dobry den,Při pokusu o reinstalaci win na starším ntb, pc hlásí “reboot and select proper boot device.....”Je to starší ntb s xpčkama v biosu mám nastavené spravne bootovani z cdcka, zkoušel jsem to i z flashky, též nic, nevim proč nenaskočí instalační proces..Delal jsem to na 7ckach bez problemu..Diky za reakce

Odpovědi na otázku

Jsou jen 3 možnosti: 1) nemáš správně nastavené bootovaním z CD mechaniky, 2) nemáš správné bootovací CD nebo je vadné, 3) mechanika není funkční.

Kdyby mechanika nefungovala, vysvětlení proč instalace nenabiha přes flashku?Pokud vím fungovala bezchybně..

WXP neumí instalaci z flešky.