» Poradna » Mobily

Reinstall androidu

Zdravím, nechci vás zbytečně okrádat o čas,nejedná se o problém, který potřebuje nějaké akutní řešení.Mám tu starý telefon Samsung Galaxy young (GT-S6310N). Po resetu do továrního nastavení a spuštění telefonu se nedostanu za setup wizard (vždycky se zmrazí a vypne).Existuje nějaká metoda, jak ten setup přeskočit ? Těmhle moc se do toho nevyznám, tak se obracím na vás. Stačí klidně jen malý tip, jen když bude s čím pracovat. Díky za váš čas.

Odpovědi na otázku

stránka https://www.sammobile.com/, nájsť príslušný software a postupovať podľa návodu.

Moc děkuji za tip, ovšem na této stránce typ mého telefonu není.

Instalaci umíš z Download mod přes Odin no určitě na YouTube bude video.

Já slepýš. Moc děkuji !!!

Takhle se to dává do toho Download mod připojí se to k PC v Odin přípojíš ten firmware a instaluješ https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-s...

Nechce se mi hledat to video,ale v podstatě je to takhle https://m.youtube.com/watch

Aha a nezabudni mu povedať, že bez rootu mu to je nanič a tiež, že ak nestiahne všetky ovládače a spraví čo i len jedinú chybu, tak bude mať z telefónu tehlu.

K tomuhle žádný root není třeba to s root nema nic společného. Jen musi do PC nainstslovat ovladače pro daný mobil samsung. Ale ty jsou jak jsem koukal pod tím videem.

Ještě,že chybu asi těžko spraví a i kdyby,tak to udělá znovu pokud má správné firmware,tak není co pokazit.

ten telefon je strašnej střep, jeho cena je tak 200 korun i s nabíječkou. Nenaběhne protože má pravděpodobně vadnou flash paměť - každou hodina kterou s tím strávíš je zbytečná.