» Poradna » Windows (a jiné OS)

Reinstalace

Mel bych dotaz jak prosím vás přeinstalovat nejjednodušeji celý počítač

Odpovědi na otázku

Nejjednodušší je to svěřit někomu, kdo to opravdu umí a zaplatit mu za práci.

Pokud se takto ptáš, tak to určitě není práce pro tebe. Budeš to muset dát někomu zkušenému.

Pri Win 7 pokial mas recovery particiu na disku , tak si zalohuj dolezite data na externy disk a pri spusteni Ntb alebo PC tlac F8 F 11 alebo aj ine F , ( zalezi od modelu ) a dostanes sa do recovery PC a dalej vyber tovarenske nastavenie Win 10 prip Win 8 je v nastaveniach obnova systemu , ale potrebujes tusim nejake data zdroj , DVD alebo ine ALe ked si to nerobil najlepsie je fakt ze to das neikomu spravit :)

Na internetu je návodů dost viz: http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_... Pokud chceš experimentovat(a to budeš dělat, když to neumíš), tak je dobré si to vyzkoušet nejdříve ve virtuálním stroji a až se to naučíš, pak přeinstalovat tvůj počítač/notebook. Pokud nechceš experimentovat, někomu to odnes a máš jistotu, že to budeš mít správně udělané. Těch pár stovek za přeinstalaci není zas tak moc.