» Poradna » Programy

Reinstalace XPček

Ahoj,
mám problém, který se pokouším vyřešit už tři hodiny a pořád nic. Reinstaluju XPčka, dal jsem novou instalaci, pak jsem zvolil v nabídce po restartu "přepsat původní systém", ale když se vše nainstaluje, tak mi to v nabídce bootu dá na výběr dva systémy. Jsou tam dva oddíly, proto jsem D: dal formátovat, ale nepomohlo to, zjistil jsem, že se nový XP jakoby připsal k tomu starému, ale oddíl C: se nenaformátoval, takže tam zůstal s chybějícími soubory, takže poškozený. Dokonce jsou tam i původní Program Files soubory a také Docs. & Sets...
Nevíte někdo jak to přeinstalovat i s formatem? Díky moc.

Odpovědi na otázku

Na začátku instalace dej odstranit oddíl C:/ a třeba i D:/ - prostě všechny, které tam nechceš mít.
No a pak si znovu vytvoříš C:/ ve velikosti, kterou potřebuješ a zbytek disku si pak inicializuješ a a naformátuješ ve Správci disků už v nainstalovaných XP.

Přesně jak výše psáno.Máš na výběr protože isntaluješ do D zatímco původní systém máš na C.
Nejjednoduší je oddíly odtsranit a znova vytvořit,pak už jen potvrď formátování,můžeš rychle...a máš to

Díky, pomohlo. :)