» Poradna » Programy

Reinstalace Windows XP -error %*

Spadl mi system Windows XP, mam notebook a jeho instalacni CD, a preinstalaci jsem uz jednou sledovala, rikala jsem si, ze bych to mohla zvladnout. Tak jsem nabootovala z instalacniho CD, vlozila cd1 recovery a tady je kamen urazu, nebot pocitac mi pise, error 58, not able to reinstal, because of virus protection, nebo tak nejak. Nebot se na disk uz nedostanu, nevim jak si s tim poradit, v Biosu neni zadna volba, jak to vypnout. Pritel na telefonu :0) mi radil zformatovat, ale tato funkce neni ani na install cd ani v biosu,nevim kde to najit.

Odpovědi na otázku

Neni v BIOSu nahodou volba (ted nevim presne) - neco jako Protection MBR(master boot record) na ENABLE? Jestli ano, tak dat na DISABLE.

Ted se divam, jeste to muze byt jako Boot Sector Virus Protection.Skoda ze tu nelze opravovat prispevky a je treba psat vzdy novy.

ne, nenasla jsem zadnou volbu,ktera by se tykala virus ochrany ani master boot sector.moje verze biosu je velice omezena BIOS ZP1 Q3A29, navic nevim jak z biosu pocitac vypnout, nebot hardwarove tlacitko vypnout nereaguje.

Tlacitko nereaguje, ani kdyz jej zmacknes na 5 vterin?

opravdu to vypada na zapnutou ochranu proti zapisu do MBR v biosu. A co je to za notebook?

pisni co maš za buk podle biosu se nedá nic poznat at můžem pomoc

mam Acer 1355 Aspire,diky

Podle toho co píšeš soudím že něco odešlo, viděl bych to na servis. Zkus jim zavolat a popsat situaci, třeba ti poradí.Pavel