» Poradna » Windows (a jiné OS)

Reinstalace Windows 7

Ahoj, na přeinstalaci Windows 7 (home premium) můžu použít jakékoliv CD? Někde jsem slyšel, že jo. Může být systém z toho "cizího" CD nainstalovaný už na jiném PC? Nebude s tím problém? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Instalačku můžeš použít jakoukoli (shodná edice). Klíč musíš mít svůj.

Jakékoliv kde je tvá verze OS. Může pokud ty máš svoji licenci tak aktivace projde. Pokud stáhneš něco s medicínou (typicky SLIC loader) pak to legální pochopitelně nebude.

Instalacia Windows 7 sa na nosic CD nevmesti, pouziva sa nosic DVD.Instalacne DVD sa lisuju v niekolko tisicovych seriach a nie je mozne vyrabat (lisovat) DVD pre kazdeho jednotliveho uzivatela extra.Takze nosic (DVD) je univerzalne v ramci verzie Windows (napr. Windows 7 HP) a jazykovej mutacie.

To si zvykni, zde se opravdu ptají školáci, kteří již nejsou ani schopni rozlišit CD, DVD a BD placku. Prostě to je kotouček čili CD. Ovšem ostuda to je, a ukazuje to budoucnost takového člověka - ne moc zářná.

Stáhnout OS pro oem licenci ze stránek MS nemožné. Na Uložto jsou většinou zapleveny. Mě se podařilo zázrak tuším najít instalaci bez cracku. Bohužel pro tebe jen edice profesional

... z té stačí vymazat soubor ei.cfg a pak můžeš ze stejného DVD instalovat jakoukoli verzi Home B./Home.Prem./Pro/Ultim.

No to sem netušil dík

Netuším, jak jsi na to přišel.https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Mám OEM verzi a stáhnout jde normálněZde máš něco k počtení FAQ MSMůj kód Product Key pro Windows 7nejde ověřit. V čem je problém?Nejčastějším problémem bývá použití kódu Product Key u produktu, který web momentálně nepodporuje, jako je třeba kód pro Upgrade, kód MSDN, kódy Product Key pro předinstalovaná média nebo kód edice Enterprise. K produktům MSDN nebo edici Enterprise se dostanete přes Portál MSDN nebo web Volume Licensing Service Center. Nástroje na tomto webu v současné době nepodporují upgrady a předinstalovaná média.Pokud si myslíte, že máte platný kód Product Key a přesto se chyba pořád objevuje, kontaktujte podporu.

Nejdou vesměs ověřit brandované OEM z COA štítků (jinými slovy kódy Product Key pro předinstalovaná média) .

Vždyť to tam máš napsané ??

Iso obrazy W7 poskytoval ke stažení ze svého webu Výhodný-software.http://goo.gl/0oH1Vf