Reinstalace W10 -stručná odpověď pls

Dobrý den, je to trošku stupidní otázka ale když nevím tak se radši zeptám...Mam windows 10 ale jsou pokažený , a chci je reinstalovat (provest čistou instalaci)mam to už na Flesh disku , ale jak to začnu instalovat ? když resetnu pc , tak co mam mačkat na klavesnici abych spustil instalaci ? z toho flesh disku ? Předem moc děkuji za jasnou stručnou odpověď která mi odpoví na to co udělat jak zapnu reinstalaci W10 z Fleshky víc nepotřebuji Ještě jednou děkuji tomu co mi na to odpoví...

Odpovědi na otázku

Ahoj, po retartu mačkej tlačítko F12 . Poté by se ti měla zobrazit nabídka - vyber "USB-HDD". Chvíli to může trvat, ale instalace se rozjede. :)

Takto to nelze říci. Záleží na konkrétním PC / NTB. U mě je to třeba F8 na PC a ESC na jednom NTB. Ale může to být i další klávesa a pokud jde o starší PC, nemusí tam tato možnost být vůbec (pak je třeba to nastavit v BIOSu). A už vůbec tam nemusí být zrovna "USB-HDD". Ale klidně konkrétní název flashky (třeba "prcalek007").

dík :)

Mackat tlacitko pre aktivaciu zobrazenia Boot menu alebo mackat tlacitko na vstup do BIOSu a tam zmenit Boot order tak, ze USB bude na prvom mieste a ulozit nastavenia follwed by a restart.Tlacitka, ktore musis mackat sa lisia od modelu a vyrobcu hardveru.