» Poradna » Mobily

Reinstalace Lenovo

Potřebují pomoct, nemůžu se dostat do mobilu s potřebují reinstalaci, jak to mám udelat?

Odpovědi na otázku

Nahlášeno pro debilitu tazatele. Chce poměrně sofistikovanou radu, ale nenamáhá se napsat ani ty nejzákladnější informace, jako třeba o jaký mobil se jedná, proč se do něj nemůže dostat atd. Tak stupidní dotaz nemůže být myšlen vážně...

Tak to zkus zvenku - reinstal (třeba pomocí USB kablu připojeného k PC) se neprovádí zevnitř mobilu.... (jaká otázka - taková odpověď !!!!!).

hledej na Youtube