» Poradna » Programy

Reinstal

ahojte,chcem vas poprosit o radu,som uplny zaciatocnik,chcel by som sformatovat hard disk a nanovo nainstalovat system xp.mozte mi poradit v akych krokoch mam postupovat?

Odpovědi na otázku

No jestli si uplny zacatecnik, tak by bylo asi lepsi to nekomu sverit....Jinak kroky sou nasledujici:- zalohovat si data, o ktery nechces prijit- zformatovat HDD (nebo jeho cast, na ktery se system nachazi - C:)- restartovat s vlozenym instalacnim diskem XP (v biosu nastavit bootovani z mechaniky)- postupovat podle pokynu instalace

nevim fakt nevim proč mu pleteš hlavu takovou blbosti je to uplně jinak než si myslíš radši běž na pískoviště