» Poradna » Programy

Registrované programy

Dobrý denMám PC Windows XP,který jsem musel přeinstalovat.Programy koupené a řádně zaplacené po nainstalování a vložení registračních čísel už nefungují.Pochopil jsem,že to je asi tou přeinstalací.Dá se stím něco ještě dělat nebo koupené licence jsou vyhozené peníze.Má někdo podobnou zkušenost? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Jestli byla aktivace programů vázána na nějaké údaje z předchozí instalace, pak je nutné se spojit s autory programů s žádostí o novou aktivaci.

u takeho Acronisu ta pošlu do p**e vlastna skusenost takže google ked na to seru

Pokud mam doklad o tom, ze jsem licenci koupil, pak si me nikdo nikam poslat nedovoli.

To nevím co jsi dělal:1. Když zakoupím licenci vyjedu si na tiskárně registrační info a soubor info.txt si nechám ve složce Install kde mám všechny nutné i volitelné instalace.2. Záloha plná OS toto řeší rovnou, obnova zahrne i toto.3. Kontaktuj prodejce a sděl info stejné jako při nákupu bude ti zaslán kód.

Pokud mají programy instalační disky je S/N na nich, jsou-li třeba další informace jméno / firma / email zadávej takové jako vždy.