» Poradna » Programy

Registrace na webu při spuštěném Time Freeze- bude účet poté ještě existovat

Dobrý den, zajímalo by mě, zda v případě, že bych si v prohlížeči zaregistroval účet na jedné stránce a měl při tom spuštěný Toolwiz Time Freeze, (-kvůli tomu, že se mně ta stránka například moc nepozdává), tak jestli prostě po následném restartu počítače ten založený účet "přestane existovat", jestli se celá ta moje aktivita, ta registrace prostě "zruší". Rozumím tomu programu správně?(Na oné stránce to bylo tak, že na mail nebylo nejspíše posíláno žádné potvrzení o registraci- rovnou mě to přihlásilo do účtu)

Odpovědi na otázku

Neni lepsi nedelat registrace na strankach, ktere se vam nepozdavaji? Data, ktera behem registrace odeslete se samozrejme nevrati, ta zustanou na pochybne strance, pripadnou dokoncenou registraci vam zadny zazracny time freeze software nesmaze.

Ne, rozumíš tomu blbě. Ta registrace probíhá na serveru, takže pokud ji dokončíš, tak nezáleží na tom, co uděláš v počítači, pořád je dokončená.