» Poradna » Programy

Registr

W98,nestandardní ukončení,scandisk po startu našel a nějak neopravil chybu a průšvih:zásek,hlášení o chybách, systém nelze načíst,win.com špatně nebo chybí,himem.sys a dblbuff taky a pod.Marné pokusy: stav nouze-0 bodů,F4 DOS totéž,boot z diskety vč./s + scandisk (hlásí disky O.K.),pak scanreg.Selhal i attrib,fix a všemožné snahy se s registrem domluvit Marné:na syst.disku není SYSBCKUP, chybí zálohy registru, system.dat (ani user)není čím opravit.Ou,to to bolí.Zbývá mi jen FDISK, format c:\/s....?:

Odpovědi na otázku

Zkusil jsi obnovit registry ze zálohy příkazem Scanreg/restore ? (podotýkám, že tohle lze spustit po restartu do DOSu, ale to pravděpodobně víš, já jenom kdyby něco..). Pokud došlo jenom k poškození registru, tak tohle může pomoci.