» Poradna » Windows (a jiné OS)

Regedit.exe jako trojan

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 55.0.2883.87

Ahoj, řešil jsem tu problém, že mi proces System vytěžuje CPU i při nečinnosti na 30% a hledám všemožnými způsoby v PC malware.Zkusil jsem Trojan Killer, který mi našel v windows/system32/regedit.exe trojan.Protože je ve Windows 10 editor registru regedit.exe správně v C:\Windows, chtěl jsem soubor uploadovat na Virustotal, jenže ho ve složce nemůžu najít, ani když dám zobrazit skryté soubory (nenechal jsem ho odstranit).Proto se chci zeptat, jestli je v system32 systémový soubor regedit.exe, nebo ho můžu nechat odstranit.https://s23.postimg.org/hqbichgnf/Bez_n_zvu.png

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 8.1 Chrome 55.0.2883.87

Zkus sfc /scannow. Pokud je regedit upravený/zavirovaný, tak by ho to mělo nahradit původním. Druhá varianta je, že máš v počítači vir, který zneužívá díru v regeditu. Co přesně to píše?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Regedit, Systémový soubor, Editor registru, VirusTotalRecenze hry Metroid Dread. Návrat legendy, která se drží svojí tradice

Recenze hry Metroid Dread. Návrat legendy, která se drží svojí tradice

Téměř dvě dekády jsme čekali na to, než se Nintendo vrátí k původnímu plošinovkovému pojetí Metroidu. Dread navazuje tam, kde Fusion skončil a pro fanoušky žánru je bezesporu povinností.

Martin Nahodil
Metroid DreadNintendo SwitchRecenze
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test soundbarů

Jak surfovat anonymně

Revoluce ve výuce informatiky