» Poradna » Ostatní

Refil Canon PIXMA 550 přiřazení černá

Mám soupravu Refill pro Canon, kde jsou dva černé inkousty: Black Ink Pigment a Black Ink Dye. Který inkoust přiřadit které kazetě?Může být: CLI-BK 521 > Black Ink Dye a CLI-BK 520 > Black Ink Pigment, nebo obráceně?Díky. Kovářík

Odpovědi na otázku

Na tiskárně bývá polepka jak přesně postupovat a které číslo (popř i nákres) patří kam. Dokonce i na přibaleném tištěném instalačním rychlonávodu to je. Stejně jako které kazety používat a kupovat.