» Poradna » Ostatní

Redukce

Dobrý den můžete mi tu dat odkaz na redukci z 4pin na 8pin? Děkuji za odkazy.

Odpovědi na otázku

Myslíte že když budu dávat do desky cpu q6600 ze mam dat tu redukci a nebo to mam nechat tak ze bude zapojeny do poloviny 8pinu 4pin.

Ja by som to tam rozhodne dal. A urcite by som si dal pozor, aby tam bol slusny zdroj, ktory to dokaze nakrmit. Zdroje sa tu preberali milionkrat, treba si pozriet, ake zdroje su v diskusiach odporucane.

To je největší 3,14čovina, co člověk může udělat. Vložením další redukce na místo, kde tečou velké proudy, způsobuje další ztráty na pinech, musí pak jimi téct vyšší proud a zvyšují se ztráty a následně se spoj dále nahřívá. Jediné správné řešení je používat zdroj, co má EPS12V s vodiči o odpovídajícím průřezu.

Moze byt, nepocul som vsak o pripade, ze by nejake PC zhorelo pri pouziti danej redukcie.

Navyse ak pouzijes 2 vetvy zo zdroja...

Vyděl jsem spoustu starších desek s opálenými piny a zežloutlým okolím.