Redukce USB

Zdravím,netuší někdo, kde by se dala sehnat redukce z normálního USB (jako je na PC) na mini USB, tak, aby to obě byly zásuvky? Našel jsem přesně to co potřebuji, ale bohužel vždy jen zástrčky. To mě ale absolutně vůbec nepřekvapuje, vždycky to, co potřebuji není k sehnání, ke stažení, k nalezení, ale to co nepotřebuji, třeba jiný model toho co mám, vždy najdu... Asi jsem prokletý...

Odpovědi na otázku

Jo jo, díky, to je to co potřebuji. Ale tak by bohužel asi doprava vyšla dráž než samotná redukce. Nechápu, proč to nemají taky někde v PC obchodech v našich končinách...

ebay: Free shipping Czech Republic Standard Int'l Shipping

a ve kterých končinách? IP adresu nevidím, že bych si tipnul

Plzeň.

Mrkni na Krupp – redukce ze všeho na vše http://www.krup.cz/default.asp